OPERATOR CALL CENTER/ CONSULTANT CALL CENTER
ASITEL
Romania
34 zile în urmă
source : EJOBS GROUP

Candidatul ideal

Îți dorești să dai startul carierei tale sau să îți îmbunătățești aptitudinile și cunoștințele?

Fie că ai experiență sau nu în telesales, te așteptăm să faci parte din echipa noastră.

CANDIDATUL IDEAL :

Abilități excelente de comunicare putere de convingere și negociere

Atitudine pozitivă, entuziasm și dorință de învățare

Cunoștințe medii de operare PC

Dorință permanentă de perfecționare și avansare în carieră

RESPONSABILITĂȚI :

Contactarea telefonică a clienţilor dintr-o bază de date alocată, identificarea și înțelegerea nevoilor acestora cu scopul de a vinde produsele noastre

Încheie cu succes procesul de vânzare, contribuind la realizarea obiectivelor companiei.

Capacitatea de autonomie pe post și de a se adapta rapid la nevoile jobului

BENEFICII :

Salariu fix + bonus pentru fiecare vânzare

Bonuri de masă

Abonament 7card (acces la orice sala de fitness)

Program de muncă standard de 5 zile saptămânal (luni-vineri) : full-time (10 : 00 - 18 : 00) sau part-time (4h / 6h); weekend-

uri și sărbători legale libere!

  • Bonusuri și concursuri periodice, excursii și team building-uri ;
  • Calificare profesională recunoscută - certificată cu diplomă de la Institutul Financiar;
  • Posibilități de promovare;
  • Traininguri specializate (ex : produse, vânzări);
  • Team lideri tineri și manageri calificaţi;
  • Perioadă de training plătită;
  • Un mediu de lucru plăcut;
  • Angajament pe termen lung;
  • Șansa de a construi o carieră într-un mediu plăcut și dinamic

    Adaugați la favorite
    Eliminați de la favorite