ASISTENT COMERCIAL
ACTIV INVEST SRL
Romania
24 zile în urmă
source : EJOBS GROUP

Candidatul ideal

  • Experienta minim 1 an pe un post similar
  • Cunostinte de facturare si contabilitate primara
  • Cunostinte temeinice de operare PC / MS OFFICE- Excel, Word
  • Abilitatea de a gestiona activitati multipe
  • Persoana flexibila, orientata spre rezultate si catre respectarea termenelor
  • Persoana organizata, disciplinata, atenta la detalii
  • Seriozitate, punctualitate, responsabilitate
  • Prestanta, amabilitate si profesionalism in relatia cu colegii si partenerii
  • Cunostinte limba engleza nivel mediu
  • Descrierea jobului

  • Emitere facturi si documente de livrare catre clientii firmei
  • Intocmeste oferte, diverse documente si rapoarte
  • Colaboreaza cu personalul din cadrul departamentului de vanzari pentru solutionarea in timp util a tuturor situatilor sau cerintelor clientilor, dupa caz
  • Alatura-te echipei Activ Invest! Vei face parte dintr-un proiect dinamic si vei avea recompensele pe care le meriți.

    Beneficii :

  • salariu fix + bonus in functie de performanta
  • bonuri de masa
  • cursuri formare si perfectionare profesionala
  • Aplică
    Adaugați la favorite
    Eliminați de la favorite