Primitor-Distribuitor – Bucuresti
Farmec SA
Romania
6 zile în urmă
source : EJOBS GROUP
Cerinţe :
  • Studii medii;
  • Cazier judiciar;
  • Ce competențe am dori să dețineți :

  • Foarte bune abilități de comunicare;
  • Muncă în echipă;
  • Rezolvarea de probleme;
  • Capacitatea de planificare, organizare, monitorizare a resurselor, în vederea atingerii obiectivelor setate.
  • Descrierea jobului

    Veți avea responsabilitatea să :

  • Descărcați marfa sosită şi să o aranjați în rafturi, în ordinea impusă de codul şi locaţia prestabilită a produselor, data expirării;
  • urmăriți ca marfa introdusă în stoc să fie intactă;
  • Controlați la primire bunurile, dacă acestea corespund datelor înscrise în actele însoţitoare și să identificați viciile aparente;
  • Pregătiți comenzile pentru livrare împreună cu gestionarul;
  • Asigurați şi răspundeți de înfolierea şi paletarea corespunzătoare a paleţilor în funcţie de destinaţia lor;
  • Asigurați expedierea numai a produselor verificate calitativ, ambalate şi marcate, precum şi expedierea documentelor însoţitoare să fie conform legii;
  • Asigurați livrarea produselor în ordinea intrărilor şi cu respectarea regulilor FIFO;
  • Ce vă putem oferi noi :

  • Salariul constituit din partea fixă, tichete de masă, premii și bonusuri ocazionale (primă de vacanță, de sărbători, etc.);
  • Oportunitatea de a lucra într-o companie cu tradiție, aflată într-o puternică expansiune. Mediu de lucru profesionist și prietenos.
  • Aplică
    Adaugați la favorite
    Eliminați de la favorite