Reprezentant prospectare piata (Hunter)
Provident Financial Romania
Romania
10 zile în urmă
source : EJOBS GROUP

absolvent liceu (BAC)

disponibilitate pentru program de 8h (interval de lucru-9,00-21,00 flexibil)

orientare catre rezultate

experienta in munca de teren

capabilitatea de a relationa cu clientii

capacitatea de a colabora si tranfera informatii si practici

experienta in domeniul vanzarilor - reprezinta avantaj

cunostinte despre piata locala

abilitati de comunicare si prezentare

atitudine pozitiva, dorinta de a invata lucruri noi

determinare, curaj

cunoștințe si experienta privind tehnicile de promovare de servicii și produse

Responsabilitati :

prospectarea pietei pentru identificarea potențialilor clienți

promovarea imaginii si prezentarea companiei cu scopul de a creste numarul de clienti noi

identificarea de noi oportunitati pentru a descoperi posibilitati de vanzare potentiale (marketare, valorificarea relatiilor personale, participarea la evenimente locale pentru promovarea produselor si generarea de leaduri)

implicare activa in campaniile de promovare a noilor produse si a promotiilor

contactarea potentialilor clienti ai companiei

planificarea rutelor zilnice de apel si de vizitare a clientilor

intocmirea evidentei zilnice si raportarea catre superiorul direct

Iti oferim :

salariu fix si bonusuri in functie de performanta

decont de transport

contract de munca pe o perioada nedeterminata

program de lucru flexibil

programe de training si dezvoltare

mediu de lucru profesionist si posibilitati de promovare

Adaugați la favorite
Eliminați de la favorite