CONTABIL PRIMAR
MELANGE CONCEPT SRL
Romania
27 zile în urmă
source : EJOBS GROUP

Candidatul ideal

  • Persoana ordonata, comunicativa, organizata
  • Obisnuita cu lucru in echipa, atenta la detalii si cu o gandire logica
  • Cunostinte de contabilitate primara
  • Utilizarea programului de contabilitate Saga constituie un avantaj
  • Absolvent de studii medii / superioare
  • Cunostinde de operare MS Office (Excel, Word)
  • Descrierea jobului

  • Organzieaza si asigura efectuarea corecta si la timp a inregistrarilor in contabilitate, pe baza documentelor.
  • Verifica corectitudinea inregistrarilor contabile
  • Asigura intocmirea si arhivarea documentelor justificative
  • Intocmeste NIR, aviz de transport
  • Verifica facturile primite de la furnizori
  • Intocmeste diverse rapoarte
  • Aplică
    Adaugați la favorite
    Eliminați de la favorite