Proiectant naval
JOBDISTRICT SRL
Galati, Romania
1 zi în urmă
source : Premier-Job

Descriere, responsabilitati

Recrutam PROIECTANT NAVAL, cu experienta pe corp pentrupartenerul nostru din Galati , companie cu o bogata experienta in design-ul naval.

Dataangajarii : Iunie 2018

Cerinte :

  • Studii superioare de invatamant relevante pentru desfasurarea activitatii de Inginer Navalist;
  • Experienta in activitatea minim 2 ani;
  • Cunostinte avansate de software specializat (Aveva Marine, AutoCAD, CosmosM, FEMAP, Microsoft Office);
  • Capacitate de intelegere a procedeelor de proiectare navala si a procedeelor de coordonare specifice proiectelor si disciplinei ei / lui;
  • Cunostinte avansate de comunicare in limba engleza (citit, scris si vorbit);
  • Dispus sa lucreze si in afara companiei pe anumite proiecte (detasat in strainatate).
  • Descriere job :

  • modelarea structurii navale folosind soft-ul Aveva Marine;
  • intocmeste documentatia tehnica si de executie in baza unei documentatii aprobate in prealabil de Armator si / sau de Societatea de Clasificare;
  • actualizeaza documentatia de executie in cazul aparitiei unor modificari si introduce observatiile Societatii de Clasificare sau ale Armatorului;
  • executa calcule de dimensionare si verificare pentru lucrarile ce apartin domeniului sau de activitate;
  • este direct responsabil de corectitudinea calculelor si documentatiei elaborate;
  • raspunde de respectarea termenelor de livrare a documentatiei intocmite;
  • este responsabil ca inainte de predarea documentatiei sa parcurga lista de verificare interna a documentatiei;
  • are o atitudine pro-activa fata de client mentinand o buna corespondenta cu acesta;
  • exista posibilitatea delegarii in afara Romaniei pentru anumite proiecte, pe perioade determinate de timp.
  • Beneficii :

  • Salariul fix : 4.800 5.800leibrut
  • Bonuri de masa;
  • Decontarea cheltuielilor de transport efectuate cu mijloacele de transport in comun. Pentru cei care vin zilnic la birou cu bicicleta se ofera 200 de euro in vederea achizitionarii unei biciclete.
  • Bonus anual bazat pe indicatori de calitate si performanta;
  • Dupa un an de activitate, posibilitatea acordarii unui imprumut fara dobanda pentru o suma limitata si stabilita de companie.
  • Program de lucru : de luni pana vineri, existand insa si loc de flexiblitate;
  • Lucrul intr-o echipa tanara, dinamica precum si team building uri alaturi de colegi;
  • Renegociere anuala a salariului.
  • Vaasteptamcuinteres CV-urile la adresa

    Pentrumaimultedetalii ne puteticontactala telefon :

    0746676 046 / 0741941569

    Adaugați la favorite
    Eliminați de la favorite