Generalist resurse umane / Salarizare
MAKITA EU SRL
Romania
13 zile în urmă
source : EJOBS GROUP

Candidatul ideal

  • Studii superioare in domeniul socio-uman sau economic;
  • O minima experienta profesionala in domeniul resurse umane;
  • Cunostinte de legislatia muncii;
  • Cunostinte de calcul salarial;
  • Cunoasterea limbii engleze la nivel mediu;
  • Abilitati de comunicare dezvoltate, empatie, proactivitate, orientare catre solutii, flexibilitate.

  • Beneficii - Makita EU - Branesti, Str. I.C. Bratianu, nr.164, Ilfov;
  • Asiguram transportul, in limita statiilor disponibile;
  • Asiguram o masa pe zi la cantina societatii;
  • Dezvoltare personala si profesionala;
  • Stabilitatea locului de munca si stabilitate financiara pe termen lung.

    Descrierea jobului

  • Participa impreuna cu echipa Departamentului Resurse Umane la planificarea si organizarea activitatilor specifice acestui departament;
  • Centralizeaza si verifica date in vederea calculului salarial;
  • Participa la activitatile specifice de administrare a personalului;
  • Propune imbunatatirea procedurilor, instructiunilor, manualelor specifice departamentului;
  • Tine evidenta documentatiei necesare activitatii departamentului;
  • Raspunde pentru pastrarea corespunzatoare si arhivarea documentelor .

    Adaugați la favorite
    Eliminați de la favorite