Consultant relatii clienti
Machteamsoft
BUCURESTI ,Romania
6 zile în urmă
source : wowjob

DESCRIERE JOB

Tipul ofertei : Full time

Nivel Cariera : Entry-Level / Primii 3 Ani Exp / Mid-Level / Peste 3 Ani Exp

Locul ofertei : BUCURESTI, Sector 2

RESPONSABILITATI

Preluarea apelurilor telefonice / email-urilor venite de la clienti / potentiali clienti si oferirea de informatii corecte si complete legate de serviciile din portofoliul companiei

Tratarea reclamatiilor si feedback-ului, precum si comunicarea cu celelalte departamente, in vederea rezolvarii sesizarilor venite de la clienti

Crearea de propuneri privind imbunatatirea experientei si cresterea satisfactiei clientilor actuali si potentiali

CERINTE

Studii medii / superioare

Minim 1 an experienta in relatiile cu clientii

Cunostintele de online si experienta in call center reprezinta avantaje

Persoana organizata, cu foarte bune aptitudini de comunicare si atitudine optimista

Orientare spre client si rezolvarea problemelor

OFERTA

Oportunitati reale de dezvoltare personala si profesionala alaturi de o echipa energica si muncitoare

Pachet salarial fix si posibilitati de bonusare in functie de performante

Tichete de masa

Training-uri si resurse educationale de imbunatatire a aptitudinilor si cunostintelor

Acces gratuit sala / fitness

OBSERVATII

Trimite CV la adresa : contact teamdeals.ro

Adaugați la favorite
Eliminați de la favorite