Agent livrator Tirgu Mures
Adecco Resurse Umane
Romania
7 zile în urmă
source : EJOBS GROUP

Candidatul ideal

Adecco Resurse Umane recruteaza pentru pozitia de AGENT LIVRATOR - MURES pentru clientul sau, importator unic de piese auto din Tg Mures.

Candidatul Ideal :

  • sa detina permis auto categoria B
  • sa comunice eficient, coerent
  • sa fie o persoana responsabila, loiala, cu spirit de echipa
  • sa fie punctual, serios
  • sa fie inclinat spre domeniul tehnic
  • sa cunoasca procesul de incasare facturi, emitere chitanta fiscala
  • Descrierea jobului

  • livrarea comenzilor catre clientii existenti;
  • participarea la receptia comenzilor;
  • respectarea rutelor de livrare;
  • comunicarea catre superior a eventualelor situatii aparute;
  • incasarea facturilor
  • emiterea chitantelor
  • Beneficii :

  • masina de servici
  • telefon mobil
  • salarizare peste media pietei
  • intruire si oportunitati de dezvoltare
  • stabilitatea locului de munca
  • Aplică
    Adaugați la favorite
    Eliminați de la favorite