ASISTENT MANAGER
SC AVICOLA BUCURESTI SA
Romania
5 zile în urmă
source : EJOBS GROUP

Candidatul ideal

  • Aptitudini de a lucra cu documentele;
  • Aptitudini de comunicare;
  • Aptitudini de calcul;
  • Cunostinte operare PC : Windows, MS Office;
  • Cunostinte de limba engleza;
  • Receptivitate, calm, seriozitate, corectitudine, atitudine principiala in relatiile cu oamenii.
  • Descrierea jobului

  • Primeste, inregistreaza si distribuie corespondenta pe baza de semnatura in registrul de intrare / iesire;
  • Primeste concepte de corespondenta, avize, decizii pe care le dactilografiaza si le prezinta directorului general pentru a fi semnate;
  • Scaneaza documente, copiaza la xerox, utilizeaza emailul pentru transmitere de documente;
  • Primeste note telefonice adresate societatii, le inregistreaza si le prezinta sefului ierarhic superior pentru a fi repartizate;
  • Tine legatura cu firma de curierat pentru expeditia corespondentei;
  • Intocmeste necesarul de consumabile;
  • Face servicii de protocol la compartimentele din cadrul sediului societatii;
  • Indosariaza toate documentele din aria sa de responsabilitate.
  • Aplică
    Adaugați la favorite
    Eliminați de la favorite