Export Sales Representative
Kalpo SRL
Romania
33 zile în urmă
source : EJOBS GROUP

Candidatul ideal

Engleza fluent scris si vorbit.

Experienta in domeniul vanzarilor.

Persoana dinamica, perseverenta, pozitiva, orientata spre rezultate.

Bune abilitati de relationare cu diverse categorii de clienti.

Deschidere catre lucrul in echipa.

Abilitati de negociere si de gestionare a timpului.

Disponibilitate de a calatori in afara tarii la targuri si expozitii.

Descrierea jobului

Promovarea produselor companiei pe segmentul export.

Preluarea clientilor actuali si dezvoltarea portofoliului de clienti.

Cresterea, sustinerea si dezvoltarea vanzarilor pe canalul export.

Cercetare de piata pe zonele si / sau tarile vizate.

Urmarirea si gestionarea portofoliului de clienti.

Beneficii :

Salariu fix si comisioane

Bonusuri de performanta

Promovare si dezvoltare profesionala

Adaugați la favorite
Eliminați de la favorite