Insotitor/animator grupuri de copii
Fabiola Turism
Romania
4 zile în urmă
source : EJOBS GROUP

Candidatul ideal

Agentia noastra cauta animatori pentru excursii si tabere scolare :

Personalitate pozitiva, deschisa si careia ii place sa interactioneze cu copiii

Activitati specifice tabere scolare cu tematica si excursii

Animatia la petrecerile pentru copii

Pregatirea zonei de petrecere

Crearea decoratiunilor din club

Supravegherea copiilor pentru prevenirea accidentelor / conflictelor

Activitati de ateliere si alte activitati educative

Participarea si organizarea de evenimente tematice / de sezon

Elevi / studenti sau absolventi ai urmatoarelor profile :

Litere

sau persoane care au cel putin 1 an de experienta recenta in :

Instructor de dans sau sportiv

Sport de performanta

Educatoare sau educatoare suplinitoare

Voluntariat

Organizare de activitati in cadrul unor comunitati.

Trimite-ne un CV cu poza, o scrisoare de intentie sau orice alt material relevant despre tine.

Te asteptam in echipa noastra!

Descrierea jobului

INSOTITOR / ANIMATOR - PENTRU TABERE SI EXCURSII SCOLARE

Adaugați la favorite
Eliminați de la favorite