Reprezentant comercial
Dacia Plant SRL
Romania
34 zile în urmă
source : EJOBS GROUP

Candidatul ideal

  • experienta in vanzari si distributie, preferabil in FMCG intr-o pozitie similara;
  • o buna cunoastere a zonei de lucru;
  • o buna cunoastere a modului de lucru cu magazinele;
  • cunostinte bune de operare pe computer (Word, Excel);
  • motivare, determinare, atitudine pozitiva, orientarea catre rezultate rapide si permanente;
  • capacitatea de a lucra in conditii de presiune;
  • disponibilitatea pentru a calatori.
  • Descrierea jobului

  • locat in : Satu Mare
  • zona de lucru : Satu Mare, Maramures, Salaj
  • atinge si depaseste obiectivele lunare de vanzari si merchandising;
  • viziteaza magazinele din zona alocata conform rutelor stabilite; implementeaza politica de vanzari si distributie Dacia Plant si standardele de merchandising ale companiei;
  • dezvolta si pastreaza continuu relatii profesionale excelente cu sefii de magazine si cu persoanele de contact;
  • face propuneri privind imbunatatirea activitatii, a conditiilor contractuale si ale pozitiei pe raft, pentru magazinele din zona alocata;
  • preia comenzi de la clienti si le transmite in timp rapid catre companie;
  • identifica cu clientii problemele si provocarile din piata si face propuneri
  • catre managerul sau privind solutionarea acestora;
  • implementeaza proiectele de vanzari si trade-marketing in magazinele din zona alocata (promotii, lansari, programe speciale, etc).
  • Beneficii :

  • posibilitatea de a invata si implementa metode de vanzari simple, clare, rapide si eficiente
  • dezvoltare personala si profesionala;
  • mediu de lucru dinamic, deschis, provocator;
  • salariu (fix + bonus) corelat cu performanta pe zona alocata
  • Aplică
    Adaugați la favorite
    Eliminați de la favorite