Lakatos - Relokáció: Romania
Iperdi Montage GmbH
Miercurea Ciuc, Harghita County, Romania
3 zile în urmă
source : Best Jobs

Az Iperdi Montage GmbH több, mint 25 éve sikeresen működő munkaerőközvetítő cég egész Németország területén. Közel 150 magyar dolgozót foglalkoztatunk az épületgépészet területén.

Folyamatosan alkalmazunk és keresünk :

LAKATOS szakembereket Dél-Németországba, Baden-Würtemberg és Bayern régiókba

Stuttgart, Ulm, Mannheim, Tuttlingen, Nürnberg, Würzburg, Freiburg, München és ezek környéke).

Feladatok :

  • Épületgépészethez és épületszerkezethez tartozó általános lakatos munkálatok
  • Hegesztés CO-val, csőhálózat kiépíése
  • Amivel Ön rendelkezik :

  • Szakirányú végzettség (szerkezet- vagy géplakatos), munkatapasztalat.
  • Alapvető német nyelvtudás , főleg a szaknyelv ismerete; saját autó
  • Utazási hajlandóság Németország területén.
  • Megbízhatóság, rugalmasság, önálló munkavégzés
  • Amit kínálunk :

  • Fizetés : nettóEuro / hó. Szállás biztosítása.
  • Órabér : EUR bruttó, plusz 45-50 EUR nettó napidíj
  • Túlóra esetére Zeitkonto, ami kivehető szabadságban, vagy kifizetik.
  • Karácsonyi és nyári juttatás, munkaruha támogatás (150 €)
  • Határozatlan idejű német szerződés, nyugdíj- és betegbiztosítás, fizetett éves szabadság
  • Cég által megszervezett szállás a munkavégzés helyén ill. közelében, egyágyas panzióban.
  • Hazajárás 4 hetente 1 hétre megoldható
  • Magyar nyelvű kapcsolattartó személy
  • Lehetőség direkt átvételre
  • Párban is lehet jelentkezni, az egyiküknek legyen autója és német nyelvtudása. Szakmunkásbizonyítvány mindenkinél feltétel.

    Ha a meghirdetett állásajánlat nem 100%-ban illik Önre, akkor is érdemes jelentkeznie, mert sok más nyitott állással rendelkezünk.

    Szakmai igényeit figyelembe vesszük.

    Adaugați la favorite
    Eliminați de la favorite
    Email-ul meu
    Continuă
    Formular