Electrician Auto
S.C. Autoklass Center S.R.L. Sucursala Pipera si Sucursala Chitila
Romania
10 zile în urmă
source : EJOBS GROUP

Candidatul ideal

Ne-am dezvoltat impreuna si am devenit unul dintre cei mai importanti dealeri auto Mercedes Benz din Romania!

Acest job ti se potriveste daca ai :

  • Calificare profesionala pentru acest domeniu;
  • Minim 3 ani experienta ca electrician intr-un service auto;
  • Cunostinte de diagnoza auto sau certificare de tehnician diagnoza reprezinta un avantaj;
  • Cunostinte de limba engleza;Dorinta de a oferi servicii de calitate, la fel ca si noi!
  • Descrierea jobului

    Rolul job-ului : operatii de diagnoza si reparare a autovehiculelor, in conformitate cu tehnologiile producatorilor si documentatia specifica de lucru.

    Asadar, te vei implica in solutionarea lucrarilor preluate pentru a atinge asteptarile clientilor in termenul angajat. In acest sens, vei colabora cu seful de atelier, cu personalul de suport si cu toate departamentele din companie in vederea cresterii gradului de satisfactie al clientilor pentru serviciile post vanzare oferite.

    Beneficii :

  • Pachet salarial atractiv
  • Bonusuri extra-salariale in functie de rezultatele obtinute
  • Tichete de masa
  • Cursuri de specialitate inclusiv cursuri de specilitate pentru masini electrice.
  • Oportunitatea de a te dezvolta intr-un mediu profesionist si certificat international, la nivelul recunoscut al marcii Mercedes-Benz
  • Aplică
    Adaugați la favorite
    Eliminați de la favorite