Dispecer Centru Alarmare
S.C. Tiger Security Services S.A.
Romania
8 zile în urmă
source : EJOBS GROUP

Candidatul ideal

  • minim studii medii;
  • cunostiinte operare pc si Microsoft Office ( Word, Excel, Power Point);
  • atentie distributiva;
  • abilitati de comunicare telefonica;
  • experienta anterioara si atestatul profesional de "Dispecer Centru Alarmare" reprezinta un avantaj;
  • Descrierea jobului

  • program de lucru in ture zi / noapte;
  • opereaza si intretine aparatura din dotare;
  • coordoneaza deplasarea echipajelor de interventie in teren;
  • mentine legatura telefonica cu clientii companiei;
  • informeaza telefonic clientii in urma unor semnale primite in dispecerat;
  • editeaza si updateaza periodic baza de date a dispeceratului;
  • mentine legatura cu echipele tehnice prezente in teren;
  • salariu actractiv platit la timp;
  • tichete de masa;
  • contract de munca in conditiile legii;
  • posibilitate curs "dispecer centru alarmare";
  • mediu de lucru placut intr-un colectiv tanar;
  • Aplică
    Adaugați la favorite
    Eliminați de la favorite