Receptionera
INTRAROM
Bucharest, Romania
3 zile în urmă

Candidatul ideal :

  • Studii medii sau superioare;
  • Cunostinte de limba engleza la nivel conversational;
  • Aspect placut, prezenta agreabila, seriozitate;
  • Atitudine pozitiva, orientata spre rezultate;
  • Cunostinte MS Office.
  • Descrierea jobului :

  • Gestionarea registrului de intrari / iesiri vizitatori;
  • Intampinarea vizitatorilor si asigurarea legaturii dintre acestia si destinatar;
  • Oferirea informatiilor generale pentru vizitatori;
  • Mentine legatura cu personalul firmei de paza in vederea gestionarii corespunzatoare a control-accesului in perimetrul companiei;
  • Preluarea si repartizarea corespondentei sosite pe adresa companiei;
  • Gestionarea cardurilor de access (alocare / activare / dezactivare / evidenta);
  • Intocmirea de situatii / rapoarte sau documente la cererea superiorului direct.
  • Beneficii :

  • Posibilitatea dezvoltarii unei cariere intr-un mediu de lucru profesionist si dinamic;
  • Bonus de vacanta / sarbatori;
  • Asigurare medicala privata, asigurare de viata;
  • Tichete de masa.
  • Aplică
    Adaugați la favorite
    Eliminați de la favorite