Gestionar
EJOBS GROUP
Romania
8 zile în urmă
source : EJOBS GROUP

Candidatul ideal

  • Experienta de minim 2 ani ca gestionar, de preferat in domeniul distributiei
  • constituie avantaj autorizatia ISCIR de masinist la masini mobile pentru transporturi interioare.
  • Abilitati de conducere a unei echipe, anticipare / planificare, organizare, coordonare si control.
  • Spirit de observatie, meticulozitate.
  • Abilitati de comunicare, memorie, vedere de ansamblu.
  • Descrierea jobului

  • receptia fizica a marfii pe baza avizelor emise de catre furnizori,
  • intocmirea proceselor verbale de constatare diferente si comunicarea acestora imediat catre persoanele responsabile cu rezolvarea acestora,
  • asigurarea ,supravegherea, coordonarea, descarcarea, incarcarea, stivuirea marfii,
  • coordonarea si supravegherea angajatilor din subordine,
  • efectuarea inventarului periodic al marfii ,
  • raspunde de buna functionare a utilajelor din dotare,
  • raspunde de incarcarea autoutilitarelor cu marfa in timpul planificat .
  • Aplică
    Adaugați la favorite
    Eliminați de la favorite