Asistent Vanzari
Electronica Galati
Romania
9 zile în urmă
source : EJOBS GROUP

Candidatul ideal

Vă rugăm insistent să aplicați doar daca sunteți cu adevarat interesați de această poziție.

Căutăm o persoană dinamică, care își dorește stabilitate în locul de muncă.

Cerințe :

  • Bun comunicator, entuziast, pasionat de vânzări;
  • Cunoștințe in domeniul electronic / IT constituie un avantaj, dar suntem disponibil să te învățăm;
  • Capacitate de invatare rapida si de a gestiona mai multe sarcini simultan;
  • Descrierea jobului

    Job-ul este disponibil full-time sau part-time, desi preferam programul de 6 ore + / zi. Angajarea definitivă se va face după o perioadă de probă de minim 30 de zile.

    Responsabilități :

  • Vei veni in intampinarea clientilor pentru a identifica nevoile acestora;
  • Vei face recomandari privind produsele oferite de companie;
  • Vei oferi clientilor informatii despre caracteristicile tehnice, metodele de instalare, garantie si alte detalii tehnice;
  • In procesul de vanzare vei incasa bani si vei emite documentele necesare (factura, bon fiscal, certificat de garantie etc.);
  • Vei mentine standardele de curatenia a magazinului, de aranjare a produselor in raft, de tinuta personala si atitudine fata de clienti;
  • Beneficii :

  • Siguranța locului de muncă în cadrul unei afaceri stabile;
  • Oportunitatea de dezvoltare in domeniul vânzarilor;
  • Salariu motivant;
  • Aplică
    Adaugați la favorite
    Eliminați de la favorite