Asistent Secretariat - Magazin
Brico Depot
Romania
5 zile în urmă
source : EJOBS GROUP

Candidatul ideal

  • Studii superioare finalizate - reprezinta un avantaj;
  • Experienta pe o pozitie similara minim 6 luni;
  • Cunostinte operare Ms Office;
  • Cunostinte de limba engleza la un nivel mediu - reprezinta un avantaj;
  • Capacitatea de organizare şi prioritizare a activităţilor;
  • Abilităţi de comunicare şi relaționare;
  • Descrierea jobului

  • Oferă suport administrativ directorului de magazin;
  • Reprezintă magazinul în relația cu clientii si furnizorii de servicii;
  • Redactează documente, pregătește dosare, ordonează și arhivează acte;
  • Îndeplineşte activităţile zilnice de secretariat;
  • Are atribuţii de resurse umane : întocmeşte dosarul de angajare şi ţine evidenţa pontajelor pentru angajatii din magazin;
  • Colaborează cu alte departamente în vedere atingerii obiectivelor companiei;
  • Administrează diverse activitati necesare bunei functionari a magazinului;
  • Realizează diferite rapoarte specificice activităţii.
  • Aplică
    Adaugați la favorite
    Eliminați de la favorite