Consultant vanzari produse cosmetice
BALKAN VENTURE PARTNERS SRL
Romania
10 zile în urmă
source : EJOBS GROUP

Candidatul ideal

  • Abilitatea de comunicare si persuasiune
  • Experienta relevanta in vanzari;
  • Gandire proactiva, creativitate si initiativa;
  • Orientare catre client si rezultate;
  • Bune abilitati de organizare, planificare si coordonare;
  • Spirit de echipa;
  • Atitudine pozitiva;
  • Cunostinte bune operare PC : Excel, Word, Internet, Outlook.
  • Responsabilitati :

  • Comunica beneficiile produselor NALA clientilor si ii ajuta in decizia de cumparare;
  • Asigura functionarea operationala a magazinului NALA, ca membru integrant al echipei de vanzari;
  • Atinge obiectivele de vanzari si asigura cresterea continua a vanzarilor prin utilizarea tuturor instrumentelor necesare in acest sens.
  • Beneficii :

  • Training produs;
  • Contract de munca pe perioada nedeterminata;
  • Pachet salarial atractiv peste media industriei de retail;
  • Bonus lunar pana la 40% din salariul de baza, in functie de indicatori de performanta vanzari;
  • Program part time / full time;
  • Produse gratuite lunar;
  • Decont transport.
  • Aplică
    Adaugați la favorite
    Eliminați de la favorite