FARMACIST SI FARMACIST SEF BUCURESTI MAGIC FARM
MAGIC FARM SRL
Romania
6 zile în urmă
source : EJOBS GROUP

Candidatul ideal

MAGIC FARM recruteaza farmacisti dinamici, dornici sa se implice in lucrul in echipa, care pot intampina nevoile pacientilor cu sfaturi si recomandari competente, cu atitudine pozitiva, farmacisti cu bune abilitati de comunicare, dornici sa obtina rezultate cat mai bune in mediul competitional oferit de piata farmaceutica azi.

Cautam personal pentru toate punctele noastre de lucru.

Dar cautam si o persoana ambitioasa, cu rezultate foarte bune si demonstrabile in experienta acumulata ca farmacist diriginte pana acum.

Atestare profesionala vizata pentru anul in curs - Certificat de membru al Colegiului Farmacistilor din Romania / OAMMR

Descrierea jobului

Responsabilitati Farmacist :

  • eliberarea medicamentelor pe baza de prescriptie medicala, sau recomadarea de OTC, cosmetice, parafarmaceutice, etc;
  • prepararea, conservarea si eliberarea produselor magistrale;
  • oferirea de sfaturi si consiliere pacientilor;
  • managementul stocului, imparte responsabilitatea gestiunii cu restul echipei;
  • farmacistul diriginte ii poate delega : responsabilitati administrative, de aprovizionare, de receptie si etichetare marfa, etc;
  • stie sa foloseasca Word, Excell, e-mail;
  • Responsabilitati Farmacist Sef :

  • Conduce, motiveaza si evalueaza echipa unei farmacii;
  • Se implica proactiv pentru ca farmacia sa isi atinga obiectivele;
  • Raspunde de buna desfasurare a tuturor activitatilor din farmacie;
  • Aplică
    Adaugați la favorite
    Eliminați de la favorite