Constructori, Zidari, Instalatori pentru Anglia
Alfa Line Enterprise
Romania
31 zile în urmă
source : EJOBS GROUP

Candidatul ideal

  • Calificare si experienta in constructii, instalatii, renovari, zugravit, amenajari interioare si exterioare, extinderi la case, instalari de piscine, gresie / faianta, montari si reparatii de acoperisuri, pavaje rezidentiale si industriale.
  • CV cu poza tip pasaport
  • Portofoliu cu fotografii, descrierea unor lucrari efectuate, referinte / recomandari este un avantaj
  • Experienta in lucrul cu materiale si utilaje caracteristice
  • Abilitate de a lucra in echipa
  • Permis auto prezinta un avantaj
  • NU NECESITA CUNOASTEREA LIMBII ENGLEZE (dar ofera un avantaj)
  • Nu necesita CSCS card
  • Descrierea jobului

    Se lucreaza in echipa sau individual in functie de specificul lucrarii la :

  • Renovari interioare si exterioare la case si spatii comerciale
  • Instalari, reparatii, montari de bai si bucatarii
  • Gresie, faianta, pavaje
  • Acoperisuri
  • Instalari si amenajari de piscine
  • Compania ofera :

  • Loc de munca cu contract legal si salar atractiv (£1500 brut / luna)
  • Acomodare asigurata aproape de locul de munca
  • Asigurare sociala si medicala
  • Ajutor pentru obtinerea tuturor actelor necesare pentru a lucra in Anglia (cont bancar englez, NiNo, etc.)
  • Posibilitatea de a veni cu familia in Anglia si ajutor cu acomodarea
  • Inregistrare la medic de familie si sistemul national englez de sanatate
  • Asistenta, ghidare si ajutor cu orientarea
  • Imbracaminte de lucru si echipament de protectie gratuite
  • Nu ezitati sa aplicati mai jos pe site. Va asteptam in echipa noastra!

    Aplicatiile online vor avea prioritate la interviu si veti fi contactati personal prin email cu mai multe detalli.

    Alternativ, puteti sa veniti la un interviu intre orele 13 : 00 - 17 : 00, pe data de 7 august 2018, la Hotel Golden Tulip Ana Dome, Str.

    Observatorului 129, Cluj Napoca, in Sala Forum.

    Adaugați la favorite
    Eliminați de la favorite