Instalator instalatii termice
Ambi Instal S.r.l.
Radauti, Romania
47 zile în urmă
source : BizooJobs

Descrierea postului

Instalator instalatii termice cu experienta in :

  • instalarea traseelor de teava
  • motarea radiatoarelor si a instalatiea de incalzire in pardosela
  • monatrea centralelor termice.
  • Studii medii
  • Studii de specialtitate in instalatii si posesor de permis categoria B, cosntitue un avantaj.
  • Asteptam si persoanele care nu au calificare in meseria de instalator dar cu dorinta, disponibilitate si rabdarea de a invata acesta meserie.

    Oferta (bonusuri, beneficii)

    Stabilitate.

    Posibilitatea de dezvoltare din punct de vedere profesional.

    Adaugați la favorite
    Eliminați de la favorite