SOFERI PROFESIONISTI
SC VEKA ROMANIA SRL
Romania
32 zile în urmă
source : EJOBS GROUP

Candidatul ideal

Recrutam SOFERI PROFESIONISTI pentru distributie marfa propie catre partenerii VEKA Romania din tara

Acest job ti se potriveste daca ai :

Minim 2 ani experienta in activitatea de transport marfa pe masini mari (20 t)

Atestat transport marfa ( certificat psihologic si fisa medicala valabila )

Card tahograf

Permis de conducere categoria C, E

Studii medii

Disponibilitate pentru deplasari in tara (ocazional si in extern, in spatiul U.E.)

Experienta in relationarea cu clientii

Descrierea jobului

Rolul job-ului : livrarea marfii catre partenerii VEKA din tara, cu autocamioane cu remorca si doar limitat aprovizionare cu marfa de la fabrica din Germania

Te vei ocupa de mentinerea relatiei cu partenerii nostri in vederea predarii marfurilor livrate la punctul de lucru al acestora, de pregatirea actelor necesare deplasarii conform legislatiei in vigoare si de verificarea starii tehnice a masinii.

De asemenea, vei completa foile zilnice de parcurs pe durata curselor, vei prelua documentele de insotire marfa aferente livrarilor si vei raspunde atat de integritatea produselor transportate cat si de respectarea legislatiei in vigoare cu privire la efectuarea transportului de marfa (capacitatea maxima de incarcare a a vehicolului respectiv ansamblu , efectuarii reviziilor tehnice, timpul de condus si odihna, examinarea medicala).

La VEKA Romania ai beneficia de urmatoarele :

  • Beneficiile extrasalariale : diurne interne sau externe conform legislatiei in vigoare, asigurare privata de sanatate
  • Echipament de protectie obligatoriu pus la dispozitie de angajator
  • Lucrezi intr-o companie multinationala, cu standarde de lucru profesioniste
  • Ai posibilitati de dezvoltare a carierei
  • Te asteptam la noi in echipa. Trimite CV-ul cat mai repede ! Ne poti contacta in mod direct si la numarul de telefon

  • 40 31 86 001 00 sau pe e-mail la urmatoarea adresa :
  • Aplică
    Adaugați la favorite
    Eliminați de la favorite