Back Office Job GERMANA - proiect ebay - Brasov
Competence Call Center
Romania
9 zile în urmă
source : EJOBS GROUP

Candidatul ideal

Cunosti limba GERMANA la un nivel mediu / avansat, iar Engleza la un nivel mediu?

Consideri ca ai abilitati excelente de comunicare scrisa, de operare PC si iti place sa lucrezi in echipa?

Prietenii tai te-ar descrie ca fiind de incredere, serios, dedicat si onest?

Daca raspunsul este "DA", atunci tu esti persoana pe care o cautam!

Descrierea jobului

  • Un job atractiv in cadrul CCC pentru partenerul nostru international ebay, din industria e-commerce.
  • Prelucrarea unor date care vor fi publicate pe site-ul oficial ebay.
  • Navigare pe internet in scopul gasirii de informatii / imagini despre anumite produse, branduri etc.
  • Ce iti vom oferi noi :

  • Un job lipsit de stres si fara interactiune scrisa sau vorbita cu clientii
  • Program fix (Luni-Vineri) fara weekenduri si fara sarbatori
  • Program de dimineata
  • Pachet salarial atractiv + bonuri de masa
  • Contract de munca pe o perioada nedeterminata
  • Programe interne de dezvoltare profesionala (in domeniul vanzarilor, Excel, Soft skills etc)
  • Oportunitati reale de avansare - echipa de Management este aproape exclusiv aleasa dintre angajatii entry level
  • Spatiu de lucru modern, birou open space
  • Asigurare medicala privata si un discount substantial pentru asigurarea membrilor familiei
  • Reduceri in cadrul mai multor sali de Fitness din Brasov si nu numai
  • Organizare periodica de evenimente tematice si competitive pentru membrii echipei CCC
  • Multe alte beneficii
  • Aplică
    Adaugați la favorite
    Eliminați de la favorite