MECANIC AUTO SI MECANIC UTILAJE CONSTRUCTII -Sibiu si Mures
NEWORK RECRUITING GERMANY
Romania
7 zile în urmă
source : EJOBS GROUP

Candidatul ideal

Compania NEWORK RECRUITING GERMANY , angajează pentru clienții săi, urmatoarele poziții pentru SIBIU si MUREȘ.

Mecanic auto si Mecanic întreținere utilaje de construcții.

Atenție-se primesc candidați din toată țara,se asigură cazare ,suntem interesați de persoane serioase și care să lucreze pe perioadă lungă la această companie.

Candidatul ideal :

  • studii absolvite : Mecanic auto,respectiv Mecanic reparații utilaje
  • experiența relevantă de min.3 ani
  • permis auto,categoria B
  • avantaj cunostinte specifice : Diagnoză
  • disponibilitate pentru ore suplimentare
  • disponibilitate pentru deplasare pe șantierele din regiune
  • Descrierea postului :

  • executarea operațiunior de evaluare stare tehnica autoturisme si autoutilitare mici si mari
  • executarea operațiilor de întreținere si reparații : mecanice,tinichigerie,electrice.
  • Mecanic intreținere utilaje de construcții (un post)

    Descrierea postului :

  • întreținerea si repararea utilajelor de construcții din societate.-ajutor la întreținera și repararea autovehiculelor din dotare, atunci când nu sunt utilaje la reparat.
  • executarea operațiilor de întretinere și reparații : mecanice,hidraulice,pneumatice, electrice.
  • Beneficii :

  • salariu negociabil,în funcție de competențe
  • mediu de lucru profesionist și de lungă durată
  • pentru persoanele care nu locuiesc în zonele respective,se asigură cazare
  • bonuri de masă
  • orele suplimentare se platesc
  • Aplică
    Adaugați la favorite
    Eliminați de la favorite