Agent vanzari D2D Rural Vodafone ( IPP ) - TECUCI
INSTORE POWER PROVIDER S.R.L.
Romania
17 zile în urmă
source : EJOBS GROUP

Candidatul ideal

  • Bune abilitati de comunicare, dinamism;
  • Persoane descurcarete si responsabile;
  • Optimist, sociabil, charismatic;
  • Foarte bune abilitati de vanzare;
  • Atitudine prietenoasa;
  • Experienta minim 1 an in activare D2D / Vanzari Call Center / FMCG - reprezinta un avantaj;
  • Descrierea jobului

  • Promovarea si vanzarea produselor pre-platite Vodafone;
  • Atragerea potentialilor clienti;
  • Evidentierea beneficiilor produselor preplatite si prezentarea lor;
  • Crearea unui nou portofoliu de clienti;
  • Mentinerea si promovarea imaginii companiei si a produselor existente;
  • Finalizarea tuturor proiectelor in care se implica;
  • Indeplinirea obiectivelor si targetelor specifice;
  • Respectarea programului de lucru;
  • Acopera in permanenta si eficient zona alocata conform programului de rute zilnice .
  • Atentie activitatea se desfasoara in zona rurala a fiecarui judet, cu intoarcere in orasul de resedinta dupa terminarea programului !

    Adaugați la favorite
    Eliminați de la favorite