Ospatar, ajutor de bucatar, personal curatenie
Proinvest 2000 S.R.L.
Romania
4 zile în urmă
source : EJOBS GROUP

Candidatul ideal

Angajam personal pe posturile : ospatar, ajutor de bucatar, personal curatenie

pentru locatiile noastre din VIVO! si IULIUS MALL.

Candidatul ideal :
  • constiincios
  • stabil
  • capabil de a lucra cu placere intr-o echipa
  • amabil si orientat catre clienti
  • abilitati de comunicare si vanzare
  • adaptare la situatii variabile
  • Descrierea jobului

    Atributii principale ale ospatarului :

  • realizarea procesului de incasare a produselor
  • servirea rapida si calitativa a clientului
  • mentinerea ordinii si curateniei la locul de munca
  • Atributii principale ale ajutorului de bucatar :

  • sa respecte permanent ordinea si curatenia la locul de munca
  • sa respecte regulile igienico - sanitare
  • pregatirea materiei prime (curatare, taiere, prajire)
  • Beneficii :

  • conditii optime de lucru
  • pachet salarial atractiv
  • contract de munca pe perioada nedeterminata;
  • Aplică
    Adaugați la favorite
    Eliminați de la favorite