Consilieri Suport pentru Amazon vorbitori de limba italiana
LUGERA & MAKLER SRL
Romania
8 zile în urmă
source : EJOBS GROUP

Candidatul ideal

  • O persoana sociabila, motivata, sa doreasca sa invete lucruri noi si sa impartaseasca din experienta lui;
  • Cunostinte tehnice de operare cu calculatorul (Microsoft Office, gestionare email, navigare internet etc);
  • Orientat spre client si spre rezolvarea solicitarilor acestuia;
  • Bune cunostinte de limba italiana atat in scris cat si vorbit;
  • Ce condiții trebuie să îndeplinești?

    Ai nevoie de :
  • un telefon fix
  • un calculator
  • conexiune la Internet prin cablu
  • o cameră liniștită
  • bune cunoștințe de limbă italiană, pe care să le folosești atât în scris, cât și vorbit
  • disponibilitate de a lucra si in weekend
  • Descrierea jobului

    Ce presupune activitatea de suport?

    Tot ce trebuie să faci este să răspunzi în limba italiană solicitărilor transmise de clienții Amazon via telefon, email sau chat în stilul și conform standardelor Amazon.

    Ce beneficii ai?

  • Participi la traininguri de customer support, beneficiezi de suportul mentorului si al colegilor tai, ori de câte ori ai nevoie;
  • Ai un venit lunar peste medie, care include salariu fix si bonusuri de performanță;
  • Programul este rotational, afisat pe platforma de lucru inainte cu cel putin o luna de zile, ceea ce permite organizarea timpului liber pentru fiecare angajat;
  • Lucrezi de acasă pentru cel mai mare retailer online din lume;
  • Oportunitatea de a lucra si dezvolta intr-un mediu multinational, dinamic, creativ, fiind parte a unei comunitati online.

    Poți afla mai multe despre Amazon și despre experiența lucrului de acasă aici : http : / / bit.ly / 1T98jUY

    Cum aplici?

    Aplică direct la acest anunt sau trimite CV-ul tău la adresa

    Dă vestea mai departe!

    Dacă jobul acesta nu este de interes pentru tine, însă ai prieteni care crezi că ar putea fi interesați, nu ezita să îi recomanzi.

    Adaugați la favorite
    Eliminați de la favorite