Lucrator Comercial Depozit
SC Myosotis SRL
Romania
12 zile în urmă
source : EJOBS GROUP

Candidatul ideal

  • Are atentie distributiva si atentie la detalii;
  • Isi doreste un loc de munca stabil;
  • Experienta nu este obligatorie, dar atitudinea pozitiva si entuziasmul da.
  • RESPONSABILITATI :

  • Organizarea si gestionarea stocului in depozitul societatii conform instructiunilor;
  • Efectuarea activitatii de pregatire a comenzillor;
  • Inventarierea stocului de produse.
  • BENEFICII :

  • Asigurare medicala privata (MedLife);
  • Oportunitatea de a lucra intr-un mediu profesionist;
  • Pachet salarial atractiv;
  • Prime de sarbatori si de vacanta;
  • Bonuri de masa;
  • Aplică
    Adaugați la favorite
    Eliminați de la favorite