Tehnicieni intretinere si reparatii - Ford Romania
Manpower
Romania
7 zile în urmă
source : EJOBS GROUP

Candidatul ideal

Manpower recruteaza pentru fabrica Ford din Craiova, electricieni / electromecanici / automatisti / mecanici pentru intretinere si reparatii.

Cerinte :

  • diploma de calificare in domeniul electric, electromecanic, automatizari sau mecanic;
  • cunostinte teoretice solide de electricitate, pneumatica, hidraulica, automatizari sau mecanica;
  • experienta in domeniul tehnic reprezinta avantaj;
  • dorinta si capacitatea de a invata si de a se dezvolta.
  • Descrierea jobului

  • mediu de lucru modern, intr-o companie de renume mondial;
  • acces la tehnologie si informatie;
  • posibilitate de dezvoltare profesionala intr-un mediu tehnologic de ultima generatie;
  • loc de munca stabil.
  • Aplică
    Adaugați la favorite
    Eliminați de la favorite