Reprezentant marketing
Halmadent
Romania
24 zile în urmă
source : EJOBS GROUP

Candidatul ideal

Esti pasionat de marketing?

Cautam un coleg sau o colega care sa isi doreasca sa faca performanta in acest domeniu.

Iata cateva "defecte" profesionale pe care ar fi minunat sa le ai, pentru ca noi le consideram exceptionale :

  • gandire clara, logica, dar si creativa;
  • excelente abilitati de comunicare;
  • stiinta de a asculta si de a pune intrebari;
  • documentare profesionista;
  • lucru in echipa, placerea de a imparti succesul cu ceilalti;
  • entuziasm, curiozitate;
  • atentie la detalii, orientare catre client si catre rezultate;
  • cunoasterea limbii engleze;
  • persistenta in pasiune;
  • Descrierea jobului

    Vrei sa afli ce presupune practic acest job?

  • Suport in realizarea materialelor foto și video;
  • Crearea de vizualuri si materiale promoționale;
  • Copywriting pentru cataloage / materiale promotionale / website;
  • Graphic design (Photoshop, Illustrator);
  • Administrarea paginii de facebook;
  • Dezvoltarea și îmbunătățirea website-ului firmei;
  • Verificarea si actualizarea produselor din magazinul on-line al companiei;
  • Urmarirea feed-back-ului clientilor;
  • Suport in conceperea si implementarea activitatilor de promovare;
  • Contributia la elaborarea strategiei de marketing;
  • Vrei sa-ti urmezi visul alaturi de noi?

    Aplica si hai sa ne cunoastem!

    Adaugați la favorite
    Eliminați de la favorite