Operator retele telecomunicatii (Fibra optica)
RCS & RDS
Iulia, Romania
21 zile în urmă

Candidatul ideal :

  • Studii medii - domeniul tehnic;
  • Obligatoriu permis de conducere categoria B ;
  • Spirit de lucru in echipa;
  • Atentie la detalii si capacitate de concentrare in situatii de stres;
  • Disponibilitate pentru deplasari si program flexibil;
  • Descrierea jobului :

  • Executa lucrarile de dezvoltare si intretinere a retelei de telecomunicatii de fibra optica;
  • Comunica direct catre superiori starea lucrarii dar si problemele identificate;
  • Asigura calitatea lucrarilor executate si respecta termenele prevazute;
  • Mentenanta echipamente de telecomunicatii
  • Executa lucrari de dezvoltare si intretinere a retelei de telecomunicatii de fibra optica;
  • Comunica catre superiorul direct starea lucrarilor si a problemelor identificate;
  • Aplică