Casier/Lucrator comercial Shop&Go Mega Image Bucuresti
Romaura Srl
Romania
17 zile în urmă
source : EJOBS GROUP

Candidatul ideal

  • Persoana organizata si punctuala;
  • Disponibilitate pentru program de lucru in 2 ture;
  • Bune abilitati de comunicare si atentie distributiva;
  • Seriozitate si dorinta de a lucra intr-un mediu placut.
  • Descrierea jobului

  • Receptionarea de marfa;
  • Aprovizionarea magazinului.
  • Etichetarea si aranjarea produselor la raft;
  • Prezentarea si comercializarea produselor;
  • Asigurarea unei imagini placute a magazinului;
  • Amabilitate si promptitudine in relatia cu clientul;
  • Mentinerea unui mediu de lucru curat si organizat;
  • Verificarea si inregistrarea termenelor de valabilitate
  • Aplică
    Adaugați la favorite
    Eliminați de la favorite