Electromecanic Intretinere Echipamente Productie
Adecco Resurse Umane
Romania
11 zile în urmă
source : EJOBS GROUP

Candidatul ideal

ADECCO, lider national si mondial in domeniul Resurselor Umane, cauta pentru clientul sau, companie activa in domeniul farmaceutic, Electromecanic Intretinere Echipamente de Productie pentru locatia Targu-Mures.

Profilul candidatului :

  • Spirit practic si foarte bune abilitati tehnice;
  • Comunicare eficienta;
  • Spirit de echipa;
  • Spirit de organizare si planificare;
  • Flexibil, proactiv;
  • Atitudine pozitiva, abilitatea de a se mobiliza si a-i mobiliza pe altii;
  • Viteza de reactie si capacitatea de a lua decizii;
  • Capacitate de prevedere a situatiilor deosebite;Intelegere rapida a logicii de functionare utilaje
  • Cerinte :

  • Studii medii in domeniul electromecanic;
  • Cunostinte de mecanica, electricitate, automatizari, pneumatica;
  • Experienta in domeniul intretinerii si repararii echipamentelor industriale constituie un avantaj;
  • Cunostinte medii de operare PC (Excel, Word,);
  • Limba engleza la un nivel mediu;
  • Descrierea jobului

    Responsabilitatile postului :

  • Realizarea de lucrari de remediere a defectiunilor de la instalatii si utilaje astfel încât procesul de productie sa se desfasoare în conditii normale;
  • Executarea de subansamble, lucrari de montaj / demontaj utilaje si instalatii;
  • Executarea lucrarilor de intretinere preventiva si reparatii capitale a utilajelor si a instalatiilor;
  • Reglarea utilajelor pentru o functionare optima
  • Depanare primara in caz de defectiuni
  • Lucrul cu documentatii tehnice identificare componente;
  • Aplică
    Adaugați la favorite
    Eliminați de la favorite