CASIER / VANZATOR
SC KOTON SRL
Romania
5 zile în urmă
source : EJOBS GROUP

Candidatul ideal

Candidatul ideal trebuie sa fie o persoana :

Cinstita, onesta, de incredere, amabila, calma in relatia cu clientii si colegii, responsabila si punctuala

Descrierea jobului

  • Sa incaseze corect sumele aferente valorii produselor si sa emita bonul fiscal corespunzator, sa nu emita bonuri cu o valoare inferioară pretului de vanzare a bunului sau tarifului de prestare a serviciului;
  • In cazul defectarii aparatelor de marcat electronice fiscale, pana la repunerea in functiune a acestora, va inregistra in registrul special, toate operatiunile efectuate si va emite chitanta pentru respectivele operatiuni si facturi, la cererea clientului;
  • Sa nu introduca in sertarul casei de marcat alte sume in afara celor marcate cu bon fiscal sau primite la inceperea programului ca suma de serviciu pentru acordarea restului
  • Sa inmaneze bonul fiscal clientului si sa intocmeasca factura la cererea acestuia
  • La inchiderea programului de lucru sa emita raportul specific casei de marcat si sa deconteze suma incasata reprezentand valoarea din raportul casei
  • Sa ofere suportul echipei si clientilor in cazul in care este necesar
  • Oferim salarii competitive, bonusuri lunare in functie de realizari, indexari salariale anuale, tichete de masa, training periodic, lucru intr-

    o echipa tanara si profesionista, oportunitati clare de promovare, activitati de integrare si dezvoltare profesionala

    Adaugați la favorite
    Eliminați de la favorite