Consultant vanzari prin telefon (telesales)
MSG Ambalaje
Iasi, Romania
8 zile în urmă
source : BizooJobs

Descrierea postului

  • contactarea clientilor potentiali si prezentarea ofertelor;
  • prospectarea pietei si gasirea de noi clienti;
  • actualizarea continua a bazei de date;
  • locul de munca nu presupune deplasari in teritoriu, activitatea se desfasoara exclusiv la birourile companiei din IASI.
  • Cerinte

  • foarte bune abilitati de comunicare si negociere;
  • bune abilitati de a lucra atat individual, cat si in echipa;
  • buna organizare si atentie la detalii;
  • cunostinte operare PC;
  • abilitati de persuasiune;
  • experienta pe un post similar reprezinta un avantaj (vanzare directa prin -
  • telefon, asistenta la vanzare);
  • abilitati de ascultare activa si interrelationare;
  • Domiciliul stabil in IASI - posturile sunt valabile doar pentru birourile din IASI.
  • Oferta (bonusuri, beneficii)

  • se vor prezenta in urma interviului.
  • Aplică
    Adaugați la favorite
    Eliminați de la favorite