Specialist Resurse Umane Depozit - Administrare Personal
Mega Image
Romania
32 zile în urmă
source : EJOBS GROUP

Candidatul ideal

Cautam un coleg care sa se alature echipei de administrare de personal, in rolul de Specialist Resurse Umane dedicat departamentului de Logistica .

Vei acorda suport in administrarea personalului din centrele noastre logistice, iar locatia biroului tau va fi in Depozitul Stefanestii de Jos.

Ne-ar placea sa ai :

  • Studii superioare in domeniul juridic finalizate;
  • Experienta anterioara intr-o pozitie similara minim 1-3 ani (administrare personal);
  • Atestat Inspector Resurse Umane;
  • Cunostinte avansate de legislatie a muncii;
  • Cunostinte operare MS Office (Word, Excel) nivel avansat;
  • Cunostinte operare Charisma / alte soft-uri de specialitate constituie avantaj;
  • Cunostinte limba engleza nivel mediu;
  • Excelente abilitati de comunicare si organizare, nivel inalt de implicare si responsabilitate, abilitati specifice (lucru cu cifrele), atentie la detalii;
  • Descrierea jobului

    Responsabilitatile tale vor fi urmatoarele :

  • efectuarea intregului proces de cercetare disciplinara si asigurarea respectarii termenelor si conditiilor prevazute de legislatia in vigoare;
  • acuratetea datelor care sunt operate in aplicatia de salarizare si care sunt transmise in registrul electronic de evidenta a angajatilor (Revisal);
  • introducerea datelor care se transmit in registrul electronic de evidenta a angajatilor (Revisal) in conformitate cu prevederile legale in vigoare referitoare la termenele de transmitere;
  • intocmirea lunara rapoarte privind sanctiunile aplicate;
  • informarea permanenta cu privire la modificarile survenite in legislatia muncii, comunicarea si analiza impreuna cu membrii echipei in care activeaza pentru a se asigura de aplicarea acestora in conformitate cu prevederile legale;
  • Ce beneficii iti oferim?

  • Oportunitati de dezvoltare in cariera, intr-un mediu dinamic;
  • Pachet atractiv de compensatii;
  • Tichete de masa;
  • Bonus de performanta si alte bonusuri specifice oferite de-a lungul anului;
  • Reduceri speciale dedicate angajatilor pentru produsele marca-proprie;
  • Reduceri dedicate iubitorilor de lectura, pasionatilor de shopping si celor care isi doresc sa se mentina in forma ;
  • Aplică
    Adaugați la favorite
    Eliminați de la favorite