Inginer industrie alimentara
Sc Derpan Srl
Galati, Romania
5 zile în urmă
source : BizooJobs

Descrierea postului

  • Organizarea si coordonarea personalului direct productiv aflat in subordine;
  • Realizarea planului de productie stabilit si a obiectivelor de calitate;
  • Cerinte

  • Studii superioare in industria alimentara;
  • Experienta relevanta intr-o pozitie similara;
  • Atentie la detalii si abilitati bune de comunicare;
  • Capacitatea de a lucra in echipa;
  • Perseverenta si implicare in activitate;
  • Oferta (bonusuri, beneficii)

    Seriozitate, program 8 ore / zi, lucru in ture, posibilitatea construirii unei cariere intr-un mediu de lucru stabil, cursa conventie, salariu motivant.

    Adaugați la favorite
    Eliminați de la favorite