Inginer - Verificator Proiecte / Manager de Proiect
S.C. Conadi Imob Construct S.R.L.
Romania
12 zile în urmă
source : EJOBS GROUP

Candidatul ideal

  • Persoana activă, organizată şi structurată, cu spirit de inițiativă, capabilă să gestioneze mai multe proiecte simultan;
  • Spirit de observatie, capacitate de intelegere, rabdare;
  • Disponibilitate pentru deplasări;
  • Descrierea jobului

  • Experienţă in verificarea tehnică şi economică a documentației de proiectare (SF, DTAC, PT, CS, DDE, As-buit, etc.) în domeniul constructiilor civile si asistenta la sustinerea acestora in comisiile de specialitate;
  • Experiență in urmărirea şi verificarea avizarii / autorizarii execuţiei lucrărilor de construcţii - montaj în domeniul constructiilor civile;
  • Redactează rapoarte cu privire la proiecte propuse si intocmeste studii de fezabilitate tehnice;
  • Evaluează corectitudinea proiectelor verificate şi propune optimizări;
  • Va face vizite pe teren pentru evaluare site-uri de dezvoltare / construire si identificarea posibilelor restrictii din punctul de vedere al utilitatilor / urbanistic / demolari / mediu / accese;
  • Cerinte aptitudinale :

  • Studii superioare terminate (ingineria constructiilor sau arhitectura reprezinta un avantaj in procesul de recrutare)
  • Cunoasterea limbii engleze la un nivel avansat scris / conversational
  • Nivel avansat in utilizarea aplicatiilor tip Autocad sau aplicatii similare CAD; MS Excel;
  • Permis de conducere categoria B
  • Beneficii :

  • Contract individual de munca;
  • Salariu Fix;
  • Aplică
    Adaugați la favorite
    Eliminați de la favorite