Operator / Secretar birou notarial
Societate Profesională Notarială Optima Lex
Romania
17 zile în urmă
source : EJOBS GROUP

Candidatul ideal

  • experienţă într-un birou notarial;
  • cunoştinţe excelente de PC / Microsoft Office;
  • abilităţi de comunicare şi capacitate de lucru cu publicul;
  • atenţie sporită la detalii, punctual, organizat;
  • traducator autorizat pentru limba engleza.
  • Descrierea jobului

  • tehnoredactare acte notariale;
  • verificarea documentaţiei în vederea pregătirii şi redactării actelor notariale;
  • activităţi de secretariat specifice unui birou notarial;
  • legalizarea documentelor;
  • traduceri acte si proceduri notariale, preluarea si gestionarea comenzilor de traducere.
  • Aplică
    Adaugați la favorite
    Eliminați de la favorite