Referent dezvoltare
Banca Transilvania S.A.
CLUJ-NAPOCA , RO
13 zile în urmă

Candidatul ideal :

  • Studii medii / superioare;
  • Experienta similara - Minim 6 luni;
  • Abilitati foarte bune de comunicare si relationare;
  • Spirit de echipa, dinamism, flexibilitate, perseverenta;
  • Limba engleza constituie un avantaj;
  • Cunostinte de operare a calculatorului
  • Descrierea jobului :

  • Preia si rezolva solicitarile primite (telefonic, email, web) referitoare la produsele de creditare;
  • Ofera clientilor informatii despre oferta de credite;
  • Cunoaste in detaliu oferta de credite destinata persoanelor fizice;
  • Efectueaza prescoring;
  • Gestioneaza baza de date a clientilor;
  • Clarifica aspectele ce pot aparea la furnizorii / intermediarii de credit;
  • Gestioneaza comunicarea cu Agentiile si sucursalele Bancii Transilvania pentru identificarea de potentiali furnizori / intermediari de credit;
  • Beneficii :

  • Oportunitatea de a lucra pentru una dintre cele mai mari Grupuri Financiare din Romania şi pentru un brand romanesc de top;
  • Pachet atractiv de beneficii;
  • Ocazia de a face parte dintr-o echipa tanara;
  • Traininguri de pregatire si perfectionare profesionala;
  • Oportunitati de dezvoltare a carierei
  • Aplică
    Făcând clic pe "Continuați", sunt de acord cu termenii de confidențialitate și termenii de la Nevovo și suntem de acord să primim alerte relevante pentru posturile de e-mail. (anulați oricând) Vezi aici