Arhitect
Topo Expert Pai Srl
Bucuresti, Romania
40 zile în urmă
source : BizooJobs

Descrierea postului

  • Intocmirea documentatiei la toate fazele de proiectare / constructii / mobilier
  • Comunicarea cu clientul in vederea definirii datelor de tema dar si pe parcursul proiectului
  • Colaborarea cu toate specialitatile in vederea coordonarii proiectului
  • Urmarirea executiei lucrarilor in baza documentatiei elaborate
  • Cerinte

  • Cunostinte solide de proiectare in Autocad
  • Abilitatea de a genera solutii care sa satisfaca cerinte estetice, functionale si tehnice.
  • Cunoastinte in programe de modelare 3D
  • Oferta (bonusuri, beneficii)

  • pachet salarial motivant
  • posibilitate de crestere profesionala
  • Aplică