Consilier vanzari
EROGLU ROMANIA S.R.L., COLIN'S
Romania
4 zile în urmă
source : EJOBS GROUP

Candidatul ideal

  • Cu sau fara experienta
  • Care poseda abilitati de comunicare, initiativa si flexibiliatate
  • Cu pasiune pentru fashion
  • Descrierea jobului

    Reponsabilitati consilier vanzari :

  • Participă la activităţile de pregătire,organizare si prezentare a produselor
  • Comunicarea si relationarea cu clientii, promovarea produselor
  • Asigură ordinea produselor şi a magazinului.
  • Oferim :

  • Posibilitatea majorarii salariului de baza, beneficiand de bonus din vanzare
  • Tichete de masa
  • Discount 30% in toate magazinele Colin's
  • Oportunitatea de a participa in programe de dezvoltare in cadrul companiei
  • Contract perioada nedeterminata
  • Sansa de promovare in cadrul companiei
  • Aplică
    Adaugați la favorite
    Eliminați de la favorite