MANIPULANT MARFA - GALATI - PHILIP MORRIS
SC INTERBRANDS M&D S.R.L.
Romania
10 zile în urmă
source : EJOBS GROUP

Candidatul ideal

  • studii medii (minimum 8 clase absolvite);
  • experienta anterioara in munca de depozit;
  • autorizatie de stivuitorist (constituie un avantaj);
  • atent la detalii;
  • abilitati matematice de baza;
  • atentie distributiva, corectitudine;
  • seriozitate, etica, atitudine profesionala pe durata orelor de lucru;
  • fara antecedente penale.
  • Descrierea jobului

  • 1. Incarcarea si / sau descarcarea marfurile in / din autovehicule;
  • 2. Manipularea si asezarea produselor in spatiile special destinate, in functie de sortimente si termenul de valabilitate, manual sau folosind electrostivuitorul;
  • 3. Comisionarea marfurilor pentru livrare conform documentelor si indicatiilor gestionarului.

    Adaugați la favorite
    Eliminați de la favorite