Inginer Tehnolog
Excon Consultanta
Intrarea Liteni, Bucuresti, Romania
3 zile în urmă

Excon Consultanta (www.excon.ro), firma de consultanta in resurse umane, angajeaza Inginer Tehnolog pentru clientul sau, o companie producatoare de cafea.

Cerinte :

  • Studii superioare finalizate (inginerie, chimie alimentara); - Capacitate de comunicare interactiva, dorinta de a lucra in echipa;
  • Capacitate de a planifica, organiza si administra activitatea proprie si a echipei, de a lua decizii rapide si eficiente;
  • Operare PC nivel mediu (pachetul MS Office).
  • Responsabilitati :

  • Intocmirea programului de fabricatie, urmarirea si controlarea procesului tehnologic pe faze de fabricatie;
  • Identificarea de solutii pentru eficientizarea costurilor de productie; - Verificarea si coordonarea personalului din subordine in scopul realizarii comenzilor si se asigura de obtinerea calitatii produselor;
  • Gestioneaza cantitativ si calitativ stocurile de materii prime, materiale, semifabricate sau produse finite; - Asigura si raspunde de desfasurarea procesului de productie in conditiile de igiena prevazute in normele sanitare in vigoare;
  • Verifica calitatea produselor obtinute din punct de vedere al parametrilor organoleptici si fizico-chimici;
  • Colaborarea cu departamentele implicate in activitatea companiei.

    Beneficii :

  • Pachet salarial motivant;
  • Contract incheiat pe o perioada nedeterminata;
  • Bonsuri de performanta;
  • Traininguri perioadice de perfectionare profesionala.

  • LinkedIn 0
  • Aplică
    Adaugați la favorite
    Eliminați de la favorite