FARMACIST SI ASISTENT DE FARMACIE
OXYGEN PHARMACEUTIX
Romania
28 zile în urmă
source : EJOBS GROUP

Candidatul ideal

  • Studii superioare de specialitate finalizate - Facultatea de Farmacie;
  • Experienta in farmacii cu circuit deschis - constituie avantaj;
  • Certificat de Membru al Colegiului vizat pe anul 2017;
  • Abilitati de relationare si comunicare;
  • Aptitudini organizatorice;
  • Initiativa, inteligenta, atentie concentrata;
  • Sa fie loial fata de interesele societatii.
  • Descrierea jobului

  • Eliberarea produselor farmaceutice si parafarmaceutice;
  • Consilierea pacientilor in ceea ce priveste modul de administrare al medicamentelor;
  • Identificarea nevoilor pacientilor si recomandarea produselor necesare;
  • Participarea la toate activitatile conexe : receptie, stocare,inregistrare,urmarile expirate, urmarie produse notificate,inventariere;
  • Participa la derularea campaniilor promotionale, informare medicala;
  • Face propuneri privind completarea stocului de medicamente.

    Adaugați la favorite
    Eliminați de la favorite