Macanici auto / Mecanici utilaje - Munca in Olanda
Eastmen Human Resources B.V.
Romania
10 zile în urmă
source : EJOBS GROUP

Candidatul ideal

Cerinte : Experienta relevanta in domeniu (mecanic auto sau utilaje)

Descrierea jobului

Cautam mai multe persoane pentru posturi de mecanici autos sau mecanici utilaje grele

Descrierea jobului :

Munca se desfasoara intr-un centru de service autovehicule sau utilaje grele (dupa caz)

Intretinere si reparatii autovehicule

Diagnoza, intretinere si reparatii auto

Munca independenta

Cerinte : Experienta relevanta in domeniu (mecanic auto)

  • Se ofera : Contract de munca legal olandez, full-time, pe perioada nedeterminata;
  • Posibilitate de colaborare pe termen lung pentru persoanele care corespund profesional;
  • Asistenta in lb. romana, pe durata sederii in Olanda;
  • Plata saptamanala in EURO;
  • Cazare in conditii avantajoase, camera proprie si WiFi gratuit;
  • Asigurare colectiva, care acopera asigurarea medicala si spitalizarea

    Training si certificare pentru efectuare inspectii ITP în Olanda - fara costuri pentru angajat.

    Pentru mai multe informatii, va rugam sa ne conectati la numerele de telefon sau la adresele de e-mail :

    Adaugați la favorite
    Eliminați de la favorite