UNIT MANAGER PARTENER ENEL
NEO GRUP COMPANY S.R.L.
Romania
34 zile în urmă
source : EJOBS GROUP

Candidatul ideal

Cautam specialisti in vanzari si people management, colegi noi pentru a prelua rolul de UNIT MANAGER in judetele lor, rol din care care să recruteze si sa coordoneze echipe de vânzări door2door, participand astfel la programul de dezvoltare al companiei noastre și al retelei de vanzari a companiei ENEL ENERGIE, pe regiunea Nord-

Est,Sud-Vest si Nord-Vest.

Descrierea jobului

Cum știi dacă acest job este pentru tine :

  • dacă te preocupă dezvoltarea carierei profesionale în domeniul vânzărilor;
  • dacă ai deja o experiență efectivă în vânzări, sau în relațiile cu clienții - suport - promovare;
  • dacă știi cum se conduce o echipă și poate ai început deja activitatea de coordonare;
  • dacă îți place o activitate dinamică, fără rutina standard de birou, în care îți sprjini constant, pe teren, colegii de echipă să gasescă noi clienți;
  • dacă îți ajuți colegii să deprindă și să-și perfecționeze tehnicile de vânzare și de negociere cu clienții;
  • dacă ești o persoană pozitivă, entuziastă și poți să îi motivezi și antrenezi pe cei din echipa ta;
  • dacă știi cum să urmărești activitatea echipei de vânzări pe parcursul lunii și la final poți analiza performanțele obținute și știi să interpretezi rezultatele;
  • dacă îți place să vorbești, ești convingător, entuziast și îți place să interacționezi clienții si colegii;
  • Ce îți oferim :

  • un pachet de salarizare foarte competitiv (salariu fix + bonusuri și comisioane din vânzări + premii la diferite concursuri);
  • o mașină de serviciu pe care o utilizezi full-time : inclusiv în weekenduri și în concedii;
  • abonament pentru mobil si internet pe mobil;
  • activități cu echipa, teambuildinguri, cursuri, traininguri,
  • program dedicat de dezvoltare profesională și personală prin coaching;
  • Dacă te regăsești în această descriere de mai sus și dorești să lucrezi într-un mediu dinamic și profesionist, în promovarea și vânzarea serviciilor ENEL Romania, atunci aplică acum și trimite-ne CV-ul actualizat.

    Mulțumim pentru depunerea aplicației și precizăm că vom contacta în vederea interviului, doar candidatii care îndeplinesc cerințele descrise.

    Adaugați la favorite
    Eliminați de la favorite